X
Menu
X

Pencereler

Türkiye’de sektöründe öncü kuruluş olarak faaliyet gösteren Alüminyum İş,  lumbuz ve gemi penceresi üretimini 1969 yılında ilk kez Türkiye’ye getirerek Türk Denizcilik sektöründe hizmetlerine başlamıştır.

Üretim, dizayn ve geliştirmede 40 yılı aşkın tecrübeyle 2000 yılında, Türkiye’de ilk olarak A60 yangına ve ısıya dayanıklı lumbuz ve gemi pencereleri kuruluşumuz bünyesinde Türkiye’de üretilmeye başlanmıştır.

Yurtdışında saygın ve akredite test laboratuvarlarınca yapılan testlerde, ürünlerimizin gurur verici üstün sonuçlarla testi tamamlamasıyla Bureau Veritas(BV) ‘tan EC Type Approval ve Marine Equipment Directive(MED) sertifikaları alınmaya hak kazanılmıştır.

Şirketimiz yine bir ilki başararak T.C. Milli Savunma Bakanlığı için kurşun geçirmez lumbuz ve gemi penceresi üretimini faaliyete geçirmiştir.

Alüminyum malzemelerden üretilen pencerelerimiz, tüm sınıflandırma topluluklarının ve uluslararası ISO standartlarının gereklerini yerine getirmektedir.

Amacımız her zaman müşteri memnuniyeti, kalite ve güvenlik açısından en yüksek gereksinimleri karşılamak ve ayrıca gemi geliştirme aşamaları, gemi üretimi ve pencerelerin montajı ile ilgili deneyimlerimizi desteklemektir.